Od 10 zł/m²

Specjalistyczna ekipa z doświadczonym brygadierem

Oddajemy do Twojej dyspozycji ekipę doświadczonych klinerów, którzy poradzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami na oknach. Ich pracę nadzoruje brygadier – ocenia szybkość i jakość wykonywanej pracy, a także na bieżąco odpowiada na pytania klienta.

Specjalistyczne procedury

Najtrudniejsze w myciu okien w biurach jest ich ilość. Potrzebna jest dobra brygada, sporo specjalistycznego sprzętu i chemii. Dlatego klinerzy są organizowani w mobilne brygady z samochodem, by zawsze mieć ze sobą wszystko co jest konieczne do wykonania usługi na najwyższym poziomie.

 1. Myjemy ramy z zewnątrz i od wewnątrz
 2. Myjemy szyby z obu stron
 3. Czyścimy parapety i moskitiery

Co wchodzi w skład usługi:

 1. Czyszczenie ram z zewnątrz i od wewnątrz, następnie mycie szyb z obu stron i dokładne czyszczenie parapetów
 2. Dokładne czyszczenie moskitier (w tym celu prosimy o ich zdemontowanie we własnym zakresie i ponowne zamontowanie po oczyszczeniu)

Nasze atuty

Nasi klienci

Nasze referencje

Z naszych usług porządkowych chętnie korzystają właściciele domów, mieszkań oraz inni Klienci indywidualni. W ramach sprzątania domów zapewniamy takie usługi jak:

 • Mycie okien
 • Czyszczenie rolet i żaluzji
 • Czyszczenie mebli
 • Mycie podłóg
 • Pranie dywanów
 • Sprzątanie strychów i piwnic

Zawsze realizujemy nasze usługi w oparciu o wytyczne, jakie otrzymaliśmy od Klienta. Dbamy o to, aby sprzęty do czyszczenia oraz środki czystości odznaczały się niezawodnością oraz pochodziły wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalną usługę sprzątania po imprezach – w ekspresowym tempie usuwamy wszystkie zabrudzenia oraz śmieci, przywracając lokalowi schludność, ład i porządek.

Sposób pracy oraz wymiar godzinowy naszych ekip sprzątających dostosowujemy do potrzeb każdego, kto zgłasza się do nas ze zleceniem sprzątania domu czy lokalu mieszkalnego.

Szukasz solidnej firmy sprzątającej? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością dopasujemy najbardziej odpowiednią ofertę!

Nasi partnerzy

Otrzymaj wycenę sprzątania za 3 minuty

Wybrana wartość: 0

Jeśli chcesz samodzielnie obliczyć koszt sprzątania, pobierz naszą aplikację App Store lub Google Play