Od 75 zł/godzinę
 1. Pożar – to nieprzewidywalna katastrofa skutkująca dużymi stratami w majątku ruchomym i nieruchomym. Pozostawia trwałe ślady na ścianach, podłodze i suficie. Największą trudność przedstawia sobą usunięcie wżartej w powierzchnię sadzy i trudnego do zniesienia zapachu. Doczyszczenie pomieszczenia po pożarze własnymi siłami jest raczej niemożliwe ponieważ wymaga ono specjalnych urządzeń i profesjonalnych środków chemicznych.

Poradzić sobie z zadaniem wyczyszczeniem pomieszczenia po pożarze pomoże Ci firma GCleaning – lider na rynku usług cleaningowych w Warszawie i w całej Polsce realizujący usługi sprzątania o dowolnym stopniu skomplikowania i złożoności.
Sprzątanie po pożarze ma specyficzny charakter. Sadza i naloty po pożarowe są zabrudzeniami trudnymi do usunięcia, wymagającymi użycia specjalnych środków i ciężkiej pracy rąk. Neutralizacja nieprzyjemnego zapachu również nie należy do prostych zadań. Zwykłe środki sobie z tym nie radzą dlatego stosujemy w tym celu autorskie mieszanki chemiczne, specjalną technologię i procedurę.

Oprócz tego w niektórych przypadkach – gdy spaleniu uległ plastik, sprzęt RTV-AGD, tworzywa sztuczne – przebywanie w pomieszczeniu tym bez odpowiednich zabezpieczeń i okryć ochronnych jest zwyczajnie niebezpieczne. Nasi pracownicy mają specjalne kombinezony i maski tlenowe oraz dysponują wysokiej jakości środkami neutralizującymi niebezpieczne toksyny jakie się wytworzyły.

Nasi specjaliści przyjadą na miejsce pożaru i dokonają oceny szkód, na podstawie której zostaną wybrane najbardziej efektywne sposoby przywrócenia pomieszczenia do stanu pierwotnego.

Sprzątanie po pożarze obejmuje następujące prace:

 1. Demontaż wszystkich elementów wyposażenia, które należy naprawić lub wyrzucić (meble, wyposażenie, elementy wykończenia wnętrza);
 2. Czyszczenie i przywracanie do stanu pierwotnego wszystkich nadających się do tego przedmiotów użytku codziennego (sprzęt AGD-RTV, meble, wyposażenie)
 3. Czyszczenie powierzchni płaskich z zacieków po interwencji straży pożarnej, śladów okopcenia i sadzy. Metoda jaką będzie ono wykonywane zależy od stopnia uszkodzenia, i typu powierzchni;
 4. Profesjonalne oczyszczanie powietrza za pomocą sprzętu plazmowego;
 5. Czyszczenie chemiczne tkanin, ubrań, dywanów, zabawek i tekstyliów;
 6. Czyszczenie mebli i obróbka odczynnikami chemicznymi w celu usunięcia zapachu spalenizny;
 7. Mycie okien i innych powierzchni szklanych.

Nasze atuty

Nasi klienci

Nasze referencje

Z naszych usług porządkowych chętnie korzystają właściciele domów, mieszkań oraz inni Klienci indywidualni. W ramach sprzątania domów zapewniamy takie usługi jak:

 • Mycie okien
 • Czyszczenie rolet i żaluzji
 • Czyszczenie mebli
 • Mycie podłóg
 • Pranie dywanów
 • Sprzątanie strychów i piwnic

Zawsze realizujemy nasze usługi w oparciu o wytyczne, jakie otrzymaliśmy od Klienta. Dbamy o to, aby sprzęty do czyszczenia oraz środki czystości odznaczały się niezawodnością oraz pochodziły wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalną usługę sprzątania po imprezach – w ekspresowym tempie usuwamy wszystkie zabrudzenia oraz śmieci, przywracając lokalowi schludność, ład i porządek.

Sposób pracy oraz wymiar godzinowy naszych ekip sprzątających dostosowujemy do potrzeb każdego, kto zgłasza się do nas ze zleceniem sprzątania domu czy lokalu mieszkalnego.

Szukasz solidnej firmy sprzątającej? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością dopasujemy najbardziej odpowiednią ofertę!

Nasi partnerzy

Otrzymaj wycenę sprzątania za 3 minuty

Wybrana wartość: 0

Jeśli chcesz samodzielnie obliczyć koszt sprzątania, pobierz naszą aplikację App Store lub Google Play