Od 6 zł/m²

Prace wykończeniowe w mieszkaniu lub domu zakończone, A Ty ciągle nie możesz sobie poradzić z wszechobecnym kurzem, brudem i śmieciami? Jeden telefon do GCleaning i problem rozwiąże się sam!
Sprzątanie po remoncie — to realna możliwość szybko i bez zbędnego dyskomfortu pozbyć się śladów pobytu ekipy budowlanej w Twoim domu:

 • Oczyszczanie ram okiennych od śladów farby;
 • Usuwanie pyłu i miału tynkowego z powierzchni płaskich;
 • Zmywanie zacieków po chemii budowlanej z drogiej armatury i kafelek w łazience;
 • Ostateczne usunięcie wszelkich innych konsekwencji remontu wstrzymujących normalne funkcjonowanie w pomieszczeniu;

Profesjonalna usługa sprzątania po remoncie realizowane przez specjalistów z GCleaning to:

 1. Szybkość. Mamy do dyspozycji odpowiednie zaplecze materiałowe i pracownicze by poradzić sobie z dowolnej wielkości pomieszczeniami o każdym stopniu zabrudzenia. Wystarczy nam kilka godzin dla wykonania pracy, którą laikowi zajęłoby kilka dni.
 2. Wygoda. Po co tracić czas na sprzątanie po remoncie skoro jest tyle innych bardziej przyjemnych i pożytecznych prac do zrobienia? W czasie gdy Ty pracujesz, odpoczywasz lub się bawisz my przygotowywujemy Twoje domostwo do wygodnego i bezpiecznego mieszkania w nim.
 3. Jakość. NIe tylko tworzymy pozory czystości i porządku, ale wprowadzamy go na najgłębszych poziomach. Żadnego pyłu pod progami, zacieków i innych defektów estetycznych po remoncie. Nasze usługi nie tylko Cię zadowolą, ale wręcz zachwycą

Wszystkie działania od usuwania gruzu poremontowego i gabarytów po mycie okien i chemiczne czyszczenie tapicerek wykonywane są bez Twojego udziału.

Nasze atuty

Nasi klienci

Nasze referencje

Z naszych usług porządkowych chętnie korzystają właściciele domów, mieszkań oraz inni Klienci indywidualni. W ramach sprzątania domów zapewniamy takie usługi jak:

 • Mycie okien
 • Czyszczenie rolet i żaluzji
 • Czyszczenie mebli
 • Mycie podłóg
 • Pranie dywanów
 • Sprzątanie strychów i piwnic

Zawsze realizujemy nasze usługi w oparciu o wytyczne, jakie otrzymaliśmy od Klienta. Dbamy o to, aby sprzęty do czyszczenia oraz środki czystości odznaczały się niezawodnością oraz pochodziły wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalną usługę sprzątania po imprezach – w ekspresowym tempie usuwamy wszystkie zabrudzenia oraz śmieci, przywracając lokalowi schludność, ład i porządek.

Sposób pracy oraz wymiar godzinowy naszych ekip sprzątających dostosowujemy do potrzeb każdego, kto zgłasza się do nas ze zleceniem sprzątania domu czy lokalu mieszkalnego.

Szukasz solidnej firmy sprzątającej? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością dopasujemy najbardziej odpowiednią ofertę!

Nasi partnerzy

Otrzymaj wycenę sprzątania za 3 minuty

Wybrana wartość: 0

Jeśli chcesz samodzielnie obliczyć koszt sprzątania, pobierz naszą aplikację App Store lub Google Play