Od 50 zł

Czystość i porządek w miejscu pracy – to jeden z ważnych elementów podnoszących produktywność pracy człowieka. Sam proces porządkowania przestrzeni powinien być niezauważalny tak dla pracowników jak dla ich przełożonych. Wszystkie prace powinny być wykonywane sprawnie, wg optymalnie dobranego grafiku gwarantującego uzyskanie maksymalnej efektywności.

Profesjonalna organizacja procesu sprzątania biura w Warszawie tylko z firmą „GCleaning”

Usługi cleaningowe realizowane przez nas są utrzymywane na najwyższym poziomie jakościowym. Jesteśmy jedną niewiele firm sprzątających w Warszawie, które działają zgodnie ze standardami ISO 9001:2008.

Usługi realizowane przez naszą firmę opierają się bazie szczegółowych umów z klientami. Kosztorys codziennego utrzymania czystości jest tworzony indywidualnie dla każdego klienta. Składa się na niego ilość pomieszczeń, zakres prac, ich charakter i częstotliwość, a także ewentualne wykorzystanie specjalistycznego sprzętu.

Prognozowaną koszt naszych usług mogą Państwo samodzielnie oszacować za pomocą kalkulatora usług.

 

Nasze atuty

Nasi klienci

Nasze referencje

Z naszych usług porządkowych chętnie korzystają właściciele domów, mieszkań oraz inni Klienci indywidualni. W ramach sprzątania domów zapewniamy takie usługi jak:

  • Mycie okien
  • Czyszczenie rolet i żaluzji
  • Czyszczenie mebli
  • Mycie podłóg
  • Pranie dywanów
  • Sprzątanie strychów i piwnic

Zawsze realizujemy nasze usługi w oparciu o wytyczne, jakie otrzymaliśmy od Klienta. Dbamy o to, aby sprzęty do czyszczenia oraz środki czystości odznaczały się niezawodnością oraz pochodziły wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalną usługę sprzątania po imprezach – w ekspresowym tempie usuwamy wszystkie zabrudzenia oraz śmieci, przywracając lokalowi schludność, ład i porządek.

Sposób pracy oraz wymiar godzinowy naszych ekip sprzątających dostosowujemy do potrzeb każdego, kto zgłasza się do nas ze zleceniem sprzątania domu czy lokalu mieszkalnego.

Szukasz solidnej firmy sprzątającej? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością dopasujemy najbardziej odpowiednią ofertę!

Nasi partnerzy

Otrzymaj wycenę sprzątania za 3 minuty

Wybrana wartość: 0

Jeśli chcesz samodzielnie obliczyć koszt sprzątania, pobierz naszą aplikację App Store lub Google Play