Wydarzenia plenerowe zawsze są efektem wielu starań i dokładnego planowania, które może zniweczyć nieuporządkowany teren na imprezach.

Duże i wyjątkowe imprezy często niosą za sobą konieczność poniesienia dużych nakładów na doprowadzenie pomieszczeń lub terenów zewnętrznych do stanu początkowego.

Aby tego uniknąć, proponujemy zarówno sprzątanie terenu na imprezach w trakcie ich trwania, jak i przed przedsięwzięciem.

Nasi pracownicy szybko i skutecznie usuną rzucone na ziemie papierki, czy opróżnią kosze, zapewniając gościom na organizowanych imprezach maksimum komfortu.

Wszak to właśnie na udanych imprezach uczestnicy nie zauważają aspektów technicznych jej przygotowania.

Niezaprzeczalnie sprzątanie na imprezach jest dużym wyzwaniem. Wymaga umiejętnego podejścia do zadania, aby nie przeszkadzać osobom bawiącym się na tych imprezach.

Oczywiście podejmujemy się również posprzątania terenu po imprezach, dzięki czemu pozostawi ono jedynie dobre wspomnienia u gości.

Mamy doświadczenie w sprzątaniu po imprezach masowych:

 • koncertów
 • pikników
 • imprez firmowych
 • uroczystości rodzinnych (wesela, imieniny, stypy itp)
 • eventy

Obsługa porządkowa manifestacji

Oferujemy usługę sprzątania po manifestacjach, marszach i paradach, dzięki której nie tylko łatwiej będzie zdobyć pozwolenie na takie wydarzenie, ale również nie zostawi ono negatywnych wspomnień u mieszkańców.

Dzięki specjalnemu doborowi pracowników i systemie szkoleń nasze usługi są wykonywane przez dobrze wyszkolony personel charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą.

Usługi sprzątania świadczymy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, choć przy większych zleceniach jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w kraju.

Nasze atuty

Nasi klienci

Nasze referencje

Z naszych usług porządkowych chętnie korzystają właściciele domów, mieszkań oraz inni Klienci indywidualni. W ramach sprzątania domów zapewniamy takie usługi jak:

 • Mycie okien
 • Czyszczenie rolet i żaluzji
 • Czyszczenie mebli
 • Mycie podłóg
 • Pranie dywanów
 • Sprzątanie strychów i piwnic

Zawsze realizujemy nasze usługi w oparciu o wytyczne, jakie otrzymaliśmy od Klienta. Dbamy o to, aby sprzęty do czyszczenia oraz środki czystości odznaczały się niezawodnością oraz pochodziły wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalną usługę sprzątania po imprezach – w ekspresowym tempie usuwamy wszystkie zabrudzenia oraz śmieci, przywracając lokalowi schludność, ład i porządek.

Sposób pracy oraz wymiar godzinowy naszych ekip sprzątających dostosowujemy do potrzeb każdego, kto zgłasza się do nas ze zleceniem sprzątania domu czy lokalu mieszkalnego.

Szukasz solidnej firmy sprzątającej? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością dopasujemy najbardziej odpowiednią ofertę!

Nasi partnerzy

Otrzymaj wycenę sprzątania za 3 minuty

Wybrana wartość: 0

Jeśli chcesz samodzielnie obliczyć koszt sprzątania, pobierz naszą aplikację App Store lub Google Play